99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

  • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

  • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

  • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

  • olejek rycynowy rewelacyjny

Olejek eteryczny OREGANO - (Origanum Vulgare) 10ml

  • szt.
  • 37,82 zł

Olejek eteryczny  OREGANO (Origanum Vulgare Leaf Oil) 

Pojemność 10/20 ml

Zawartość karwakrolu 70-80%

 Ojczyzna olejku oregano jest HISZPANIA I TURCJA. Jest olejkiem eterycznym swoim zapachem podobnym do Tymianku rośnie 20- 50 cm wysokości . Olej eteryczny pochodzący z Oregano to olejek zawierajacy Carvacrol , Thymol

Caryophyllen , Steryne i Flawonidy.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Grzybice są plagą współczesnej cywilizacji. Współczesne badania dowiodły, że grzybicze infekcje są bezpośrednią przyczyną około 80% chronicznych chorób zatok, uszu i płuc. Także choroby skóry; w szczególności egzema, łuszczyca, łojotok, dermatozy są spowodowane przez infekcje grzybicze. Artykuł „International Journal of Food and Microbiology” dowodzi on także, że spośród testowanych przypraw niewielka koncentracja oleju Oregano zabiła grzyby, zahamowała produkowane przez nie toksyny i elementy, których grzyb używa do zainfekowania tkanek (micele). Wszystkie testowane rodzaje grzybic zostały zneutralizowane. „Journal of applied nutrition” dowiódł, że 1% olej Oregano kompletnie zniszczył Candide – drożdżaka odpowiedzialnego za wiele infekcji grzybiczych, powodujących schorzenia systemowe zaczynające się najczęściej w przewodzie pokarmowym.

Dwa najważniejsze składniki to właśnie Carvacrol i Thymol posiadają silne antybakteryjne jak i antygrzybowe właściwości. Olejek oregano to wspaniały naturalny środek przy schorzeniach żołądka i jelit . Dezynfekuje cały trakt począwszy od przełyku do odbytu.

Podobnie do olejku Tymiankowego działa antyseptycznie na drogi oddechowe przy kaszlu , zapaleniu migdałów , zapaleniu oskrzeli i astmie.

Olejek Oregano jest pomocny także przy problemach menstruacyjnych a konkretnie ich pomocnemu przebiegowi.Przy silnych przeziębieniach jest pomocny do wywoływania pocenia sie ciała a jednocześnie uwalniania organizmu z bakterii i wirusów.

Wpływa pozytywnie przy leczeniu  Hemoroidow ,

BORELIOZY I GRONKOWCA ZŁOCISTEGO.

Olejek oregano zabija CLOSTRIDIEN (źrodło Dr. Clark) i jest w programie leczenia przeciwrakowym i przeciwbólowym Dr. Clark.

Nadaje sie wspaniale do mycia zębow , mieszając go z innym olejkiem lub nakładając na paste do zębów.

Popularne antyseptyki używane w celu poprawy odporności immunologicznej organizmu, nawet w wysokich stężeniach nie są w stanie zabić bakterii w wodzie pitnej. Amerykański Uniwersytet Cornel umieścił Oregano w grupie niewielu ziół, które zabiły wszystkie bez wyjątku testowane mikroorganizmy (testowano na około 30 mikrobach). Włoscy naukowcy powtórzyli ten test z 40-toma różnymi ziołami uzyskując najlepsze rezultaty z Oregano.

Olejek oregano jest idealny dla każdego kto spodziewa się skutecznego działania zioł.

Ma ostry smak (ale przyjemny) i jest źródłem silnego oddziaływania ziołowego.

!!! UWAGA !!!

Nie stosować bezpośrednio na język ani na skóre !!!

Nie stosować przez kobiety w ciąży !!!

 

OLEJEK OREGANO NIE JEST LEKIEM !!!!

 

PRZECHOWYWAC W MIEJSCU BEZPIECZNYM OD DZIECI!!!

 

 

 

 

Nie zawiera konserwantów ani tez żadnych innych dodatków chemicznych.