Program Cowdena - Miesiąc 9 Kompl. BORELIOZA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9828
  • Producent: Nutramedix
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 1 499,00 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

PROGRAM COWDENA zestaw nr 9

Miesiąc 9

 
Program wsparcia Cowdena to protokół opracowany przez Wm. Lee Cowden, MD początkowo do leczenia późnych stadiów Borelii i Co-Infekcji.

Ponieważ protokół wspomaga rozwiązać większość pierwotnych przyczyn objawów u pacjenta, można go również stosować w leczeniu "zespołu boreliozy po leczeniu" i wielu innych chronicznych schorzeniach o nie wyjaśnionej przyczynie.

Program wsparcia Cowdena wykorzystuje 14 różnych produktów Nutramedix.

PROGRAM COWDENA - ZESTAW NR 9

 

Banderol 30ml – Microbial Defense 1szt
Burbur-Pinella – Detox 1szt
Cumanda – Microbial Defense 1szt
Enula – Microbial Defense 1szt
Houttuynia – Microbial Defense 1szt
Magnesium Malate 1szt
Mora – Microbial Defense 1szt
Parsley - Detox 1szt
Samento 30ml – Microbial Defense 1szt
Samento 60ml – Microbial Defense 1szt
Sealantro - Metal Detox 1szt
Serrapeptase 1szt
Sparga – Sulphur Detox 1szt
Stevia – 30ml Sweet Herb 3szt  14 UŻYWANYCH PRODUKTÓW I ICH FUNKCJE PODSTAWOWE W PROGRAMIE COWDENA

 BANDEROL - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki jak i robaki) ziołowe nalewki; również skuteczne przeciwko Borrelia Burgdorferi, innym gatunkom Borrelii i co-infekcjom

BURBUR-PINELLA - Detox Mózgu : ziołowa nalewka, które pomaga detoksykacji sztucznych toksyn i biotoksyn z wątroby, nerek, układu limfatycznego i przestrzeni śródmiąższowej (przestrzeń między komórkami); eliminuje neurotoksyny z mózgu, kręgosłupa i obwodowego układu nerwowego.

CUMANDA – Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowe nalewki; również skuteczne przeciwko Borrelii Burgdorferi, innym gatunkom Borrelia i co-infekcjom.

HOUTTUYNIA - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe nalewki ziołowe o szerokim spektrum działania; również skuteczny przeciwko większości gatunków Borrelii i co-infekcji z Lyme.

ENULA - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowe nalewki łączone o niektórych właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwwirusowych.

MAGNESIUM MALATE: wysoce przyswajalna i użyteczna forma magnezu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśniowego, nerwowego, kostnego i innych funkcji komórkowych.

MORA Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowa nalewka zawierające pewne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.

PARSLEY Detox: ziołowa nalewka, która pomaga w detoksykacji sztucznych toksyn i biotoksyn z wątroby, nerek, układu limfatycznego i przestrzeni śródmiąższowej (przestrzeń między komórkami).

SAMENTO Ochrona mikrobiologiczna: modulator układu odpornościowego, przeciwzapalny, o szerokim spektrum działania, antybakteryjna nalewka ziołowa skuteczna przeciwko Borrelii Burgdorferi i co-infekcjom.

SEALANTRO Metal Detox: kombinacja ekstraktów z wodorostów, chlorelli i kolendry, które mobilizują się z tkanek i wiążą metale ciężkie, różne substancje radioaktywne i inne naładowane dodatnio toksyny, szczególnie w jelitach, dzięki czemu można je wyeliminować z organizmu.

SERRAPEPTASE: enzym pochodzący z bakterii serratia w jelitach jedwabników; ten enzym trawi fibrynę pokrywając i ukrywając mikroby w ciele, trawi fibrynę przyczepioną do ściany naczyń włosowatych (poprawiając w ten sposób transport tlenu do tkanek) i pomaga w trawieniu mikrobiologicznego biofilmu.

SPARGA - Siarka Detox: ziołowa nalewka z szparagów, która odtruwa organizm z antybiotyków sulfonamidowych i innych leków zawierających sulfonamidy, które mogą blokować szlaki detoksykacji.

STEVIA Sweet Herb: przeciwbakteryjny, przeciw utleniający, o szerokim spektrum działania przeciwgrzybiczego; skuteczny przeciwko wszystkim morfologicznym formom Borrelii

TAKUNA Ochrona mikrobiologiczna: przeciwwirusowa, przeciwbakteryjna, przeciwgrzybicza, przeciwzapalna; skuteczny przeciwko influenza (wirus grypy).