Kamienie do wody dla psów - przeciwko kleszczom

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6157
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 50,40 zł
Kamienie do wody dla psów - przeciwko kleszczom

 

 

Skład:

Rodonit Czarny turmalin (szerlit) Ametyst

Kamienie wspomagają nie tylko przemianę materii, ale również neutralizują i zmienią zapach wydzielany przez psy (oraz ludzi), przez co staje się on nieinteresujący dla kleszczy. Poza tym kamienie korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu limfatycznego i odpornościowego, oczyszczają z toksyn oraz wspomagają przemianę materii Waszego psa i stanowią dzięki temu ochronę przed natrętnymi (dokuczliwymi) krwiopijcami oraz potencjalnymi chorobami, które mogą wywołać.

Uwaga:

Niniejsza specjalna mieszanka na bazie kamieni szlachetnych nie może w żadnym wypadku zastąpić wizyty u weterynarza. Jest ona wyłącznie środkiem zapobiegawczym i wspomagającym, który będzie Wam pomocny w zrozumieniu Waszego zwierzaka i w podtrzymaniu jego dobrego samopoczucia.

Wskazówka:

Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć kamienie pod bieżącą wodą przy użyciu szczoteczki.

Kamienie umieszczamy w misce z wodą dla psa, a następnie pozwalamy by nasz zwierzak ugasił swe pragnienie.

Najlepiej jest co jakiś czas uzupełniać  szklane lub ceramiczne naczynie świeżą wodą , dokładając do niego kamienie. Tak przygotowaną wodę możemy wlać do psiej miski.

Do psiej miski nalewamy tylko zmineralizowaną wodę, tak by zwierzę nie połknęło przez przypadek kamienia. Co wieczór płuczemy kamienie pod bieżącą wodą oraz uzupełniamy naczynie świeżą wodą.