99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

Esencja Czakry - buteleczka 10ml

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9119
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • szt.
 • 40,80 zł
 • Niedostępny

Esencja Czakry

buteleczka 10ml

Do wyboru:

    Czakra 1 – „Czakra Podstawy” – położona między odbytnicą a genitaliami,
    Czakra 2 – „Czakra Sakralna” – położona dwa palce poniżej pępka,
    Czakra 3 – „Czakra Splotu Słonecznego” – położona na szerokość trzech palców powyżej pępka,
    Czakra 4 – „Czakra Serca” – położona na środku klatki piersiowej,
    Czakra 5 – „Czakra Gardła” – położona między jamą gardła a krtanią (środek gardła),
    Czakra 6 – „Czakra Trzeciego Oka” – położona na szerokość palca nad nasadą nosa,
    Czakra 7 – „Czakra Korony” – położona na czubku głowy.

 

 
Słowo „czakra” pochodzi z sanskrytu i oznacza „koło”, „okrąg”. Czakry (czakramy, centra psychoenergetyczne) – to ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych  i gromadzi się życiowa energia. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energią o wibracji właściwej dla swojej funkcji. Stanowią one pomost pomiędzy ciałami subtelnymi, a ciałem fizycznym. Bez nich nie mogłoby istnieć nasze ciało materialne. Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.  Czakry wyposażone są w subtelne „anteny” energetyczne, które reagują na każdy sygnał płynący z naszego wnętrza i otoczenia.

Harmonijne działanie wszystkich czakr ma bardzo istotne znaczenie. Zablokowana czakra jest równoznaczna z zablokowanym swobodnym przepływem energii w ciele człowieka. Jeśli energia zostanie zablokowana, wówczas pojawiają się schorzenia i choroby organów wewnętrznych przypisanych danej czakrze.

Dlatego też tak ważne jest harmonizowanie czakr, co pozwala nam zachować równowagę, spokój wewnętrzny oraz zdrowie!Czakry są jednym z najbardziej znanych centrów energii w ciele.
Nasze esencje czakry zawierają kwiat, kamień szlachetny i kryształowe esencje, które równoważą i aktywują 7 głównych czakr. Ponadto istnieją trzy esencje dla trzech ważnych punktów mocowania podporządkowanych, które pozwalają osobie na integrację pełnego poziomu świadomości, który reprezentuje każda czakra.

Aplikacja:4 krople nierozcieńczone z butelki, 3 lub 4 razy dziennie, tak długo, jak to konieczne, aby doprowadzić do zmiany wzorca energii, z którym pracujesz. To może potrwać kilka dni, tydzień lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z doświadczenia wynika, że ​​zawartość butelki nie kończy się, dopóki transformacja nie zostanie uznana za kompletną we wszystkich obszarach. Każda z tych esencji może zostać podjęta na krótko, aby wywołać szybką wymianę energii dla istniejącego wzoru.
 
Przechowywanie: Medycyna wibracyjna najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, a nie w pobliżu telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów itp
Uwaga: Zastosowanie esencji wibracyjnych nie zastępuje żadnych zabiegów medycznych!

 
Pierwsza czakra  – Znajduje się u podstawy kręgosłupa i otwiera się ku dołowi. Odpowiada jej kolor CZERWONY.
Odnosi się do żywiołu ziemi, zatem do wszelkich stałych, ziemskich rzeczy, materialnych rzeczy takich jak ciało, zdrowie, przetrwanie, dostatek.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: reguluje ogólną żywotność m.in.:, system immunologiczny, układ mięśniowy, układ kostny, jelito grube, układ wydalania, nogi, stopy, kościec, kręgosłup, układ krwiotwórczy, nadnercza, narządy wewnętrzne.

Druga czakra - kolor pomarańczowy - to centrum pierwotnych, nieoczyszczonych emocji, energii seksualnej i sił twórczych.
 Nasze relacje międzyludzkie, zwłaszcza te wobec przeciwnej płci są zdecydowanie naznaczone działaniem tej czakry. Jeśli czakra funkcjonuje prawidłowo jesteśmy otwarci, naturalni, twórczy.
Wszelkie bloki w sferze seksualnej kodują się na tej czakrze.

Trzecia czakra znajduje się nad pępkiem, na wysokości splotu słonecznego i otwiera się do przodu. Odpowiada jej kolor ŻÓŁTY…Odnosi się do żywiołu ognia i zmysłu wzroku.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało, czakra ta: wpływa na funkcjonowanie wegetatywnego układu nerwowego, przemianę materii, wątrobę, śledzionę, woreczek żółciowy, żołądek, jelito cienkie.

 Czwarta czakra znajduje się w klatce piersiowej na wysokości serca i otwiera się do przodu. Odpowiada jej kolor: ZIELONY, RÓŻOWY, ZŁOTY
Odnosi się do żywiołu powietrza i zmysłu dotyku.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: ma połączenie energetyczne z gruczołem grasicy (odpowiada ona za system immunologiczny- odpornościowy ) i wpływa na pracę serca, układ oddechowy, krążenie krwi i skórę

Piąta czakra znajduje się w dole gardła (pomiędzy gardłem, a zagłębieniem między obojczykami) i otwiera się do przodu.
Odpowiada jej kolor BŁĘKITNY
Odnosi się do żywiołu eteru (przestrzeni) i zmysłu słuchu.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: ma połączenie energetyczne z gruczołami tarczycy i wpływa na funkcjonowanie gardła, tchawicy, oskrzeli, migdałów, strun głosowych.

Szósta czakra znajduje się nieco ponad linią brwi.
Odpowiada jej kolor: głęboki niebieski, wpadający w granat (indygo), szafirowy Odnosi się do zmysłu wzroku.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: związana jest z centralnym układem nerwowym, a więc z mózgiem, móżdżkiem, rdzeniem kręgowym. Jest również połączona energetycznie z przysadką mózgową, która zarządza gospodarką hormonalną w organizmie.


Czakra siódma korony – Odczuwanie jedności z Wszechświatem
Energia jaka przepływa przez czakrę korny odpowiada za odczuwanie jedności ze Wszechświatem oraz za odczuwanie rzeczywistości w głęboki, duchowy sposób. Czakra korony stanowi siedzibę najwyższej doskonałości w człowieku. Z pomocą tej czakry możemy osiągać jedność z Bogiem. Sama jej nazwa i położenie wskazuje na zwycięstwo boskości w człowieku. Pragnąc pracować nad połączeniem z Boską energią
i przejawieniem się jej w tym fizycznym doświadczeniu, musisz pobudzać ten ośrodek energii.