Ujędrniający olej kosmetyczny (antycellulit) -70%

  • Add feedback:
  • Code: 6348
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • 22.27 zł 6.70 zł

Olej kosmetyczny ujędrniający

„ANTY CELLULITE”


na zimno tłoczony, nierafinowany

 

 

Uznany i sprawdzony wśród naturoterapeutów, masażystów, kosmetologów niemieckich, najwyższej jakości olej kosmetyczny .Wspaniale nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała jak i masażu od głowy do stóp. Ujędrnia całe ciało, nadaje elastyczność skórze, wygłądza. Olej ten szczególnie nadaje się na miejsca problemów cellulitowych, gdzie bardzo szybko potwierdza swoje działanie.

Zastosowanie: na oczyszczoną skórę ciała wmasowujemy lekko ogrzany olej w kąpieli wodnej lub na zimno. Można stosować zarówno po kąpieli jak i do wmasowywania suchego .

Masaż głowy: bardzo dobrze wpływa na wzmocnienie cebulek włosowych i nasady włosa. Dodatkowo zastosowanie oleju kokosowego na włosy daje nam absolutną odżywkę dla skóry głowy i włosów, której nie otrzymamy w żadnym z innych kosmetyków. Tutaj możemy tylko dodać iż proponujemy wcześniejszą maseczkę oczyszczającą z glinki marokańskiej GHASOUL.

Skóra twarzy i dekoltu: na delikatnie oczyszczoną skórę nanosimy olej dokładnie go wmasowując ruchami delikatnymi kolistymi. Możemy także zastosować specjalne szczoteczki do masażu odpowiedniej części ciała które to dodatkowo wspomagają ukrwienie i otwieranie porów skórnych przez co wchłanianie i działanie oleju jest bardziej intensywne.

Miejsca pokryte cellulitem: w dokładnie oczyszczone miejsca problemowe – najlepiej po peelingu, wmasowujemy warstwę oleju za pomocą dłoni, następnie wmasowujemy dokładniej kolistymi ruchami za pomocą rękawicy, szczotki specjalnej masującej do tego celu przystosowanej lub Vacum (dostępne w naszym sklepie) . Po wmasowaniu oleju w ciało możemy dodatkowo zawinąć folią i następnie ręcznikiem na ok. 30 minut tak by ciało rozgrzało się a olej został dokładnie wchłonięty i szybciej zadziałał. Po zdjęciu kompresu możemy ponownie powtórzyć masowanie miejsc przy użyciu oleju.

Olej działa rozgrzewająco na tkanki tłuszczowe, które poddają się „topnieniu” a na wierzchnią warstwę skóry olej działa ściągajaco. Zabiegi oczywiście należy powtarzać aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Olej można stosować do codziennej pielęgnacji ciała, nie pozostawia ciężkiej i oleistej powłoki naskórnej. Nadaje skórze aksamitny wygląd i uczucie miękkośi. Nie wpływa na skórę zaczerwienieniami czy pieczeniem miejscowym. Bezpośrednio wpływa a przemianę materii w tkankach podskórnych, które to odpowiadają pięknym i świeżym wyglądem. Po masażu naszym olejem czujemy się niezwykle zrelaksowani, bardziej w porównaniu z innymi mieszankami do masażu czy też olejami kosmetycznymi, a jest to zasługa oleju imbirowego, który jest częścią składową.

POCHODZENIE: MADE IN GERMANY

Olej pochodzi z prywatnego zakładu , gdzie dokładnie mieszany według receptury niemieckiej naturoterapeutki odnoszącej rewelacyjne wyniki w temacie naturalnego ANTY-AGING i zwalczania CELLULITU. Wobec powyższego całkowita zawartość oleju i jego proporcje podlegają tajemnicy handlowej. WSZYSTKIE OLEJ ZAWARTE W MIESZANCE „ANTY CELLULITE” są olejami naturalnymi lub BIO z pierwszego zimnego tłoczenia.