EcoVariant - Ekologiczny roślinny płyn do prania z orzechów piorących ze srebrem koloidalnym

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9901
  • Producent: EcoVariant
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 29,00 zł
EcoVariant - Ekologiczny roślinny płyn do prania z orzechów piorących
ze srebrem koloidalnym
Wystarcza na 33 prania

 

 


Minimum 85% składu to biosurfaktant EcoTenz - którego główny składnikiem jest saponina pozyskiwana z owoców rośliny Sapindus Mukorossi nazywane orzechami piorącymi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest: bezpieczny, ekologiczny, ekonomiczny, bardzo skuteczny, ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły pralek i wydłuża ich żywotność.
Good wash SILVER nie posiada w swoim składzie parabenów (biocydów). Rolę konserwantu spełnia Argentum colloidale. Brak parabenów nie zakłóca procesu oczyszczania ścieków i nie obciąża środowiska wodnego.
Skład:
Aqua, EcoTenz (biosurfaktant) - Sapindus Mukorossi nut extract; Argania Spinosa extract, Hydroxyethylcellulose, Argentum colloidale (Nano Silver), Lauryl Glucoside, Sodium lauroyl glycinate, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Myristamine Oxide, Glycerin.

SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA

Należy przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin umieszczonych na metce przez producenta. Prać z pominięciem prania wstępnego, tkaniny nadające się do prania na mokro i trwale farbowane. Pranie w pralce: Wlać odmierzoną ilość płynu do dozownika w pralce lub na tkaninę bezpośrednio przed praniem. Pranie ręczne: Tkaninę namoczyć 5 minut przed praniem. Dokładnie wypłukać. Usuwanie plam na tkaninach: Nanieś bez rozcieńczani płyn UPC EcoVariant bezpośrednio na plamę 5 minut przed praniem.