Biała szałwia - świeca zapachowa z wosku rzepakowego

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10212
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 23,10 zł
Biała szałwia - świeca zapachowa z wosku rzepakowego
6x6x6 cm
 
Świeca zapachowa ze 100% roślinnego i ekologicznego wosku rzepakowego w szkle z recyklingu. Ręcznie wykonywana w Belgii z olejkami zapachowymi, bez parabenów. Biodegradowalna - nieszkodliwa dla ludzi i środowiska.
 
Specyfikacja produktu:
Zapach: Biała szałwia.
Czas spalania ± 25 godzin.
Rzepak bez GMO z Niemiec.
Kwadratowe szkło z recyklingu.
Opakowanie: kartonowe z recyklingu.
 
Szklany pojemnik może być ponownie używana po opróżnieniu.
Dzięki tej świecy o jakości Fair Trade i długim czasie palenia możesz mieć pewność, że uzyskasz wiele przyjemnych godzin w optymalnej atmosferze.
 

Wosk rzepakowy
Wosk rzepakowy jest produkowany z oleju rzepakowego, nie zawiera żadnych toksycznych składników i nie jest szkodliwy dla środowiska. Wręcz przeciwnie, rzepak pomaga i chroni glebę pod przyszłe uprawy podczas gdy roślina produkuje olej i paszę dla zwierząt. Dodatkowo wosk nie jest niebezpieczny dla ludzi i zwierząt i ma mniejszy ślad węglowy niż np. wosk sojowy, ponieważ jest uprawiany i przetwarzany w Europie.

Uwaga!
Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Nie umieszczać w przeciągach. Nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Umieścić na powierzchni odpornej na wysoką temperaturę. Po całkowitym stopieniu wosku ostrożnie przesuwaj świecę tylko w razie potrzeby, ponieważ knot może łatwo przesunąć się na bok szyby.