Kategorie

Metody Płatności

System płatności w naszym sklepie wybierasz sam.

Nano-minerały Wellnest - minerały ze skały wulkanicznej - KRZEM - 200g

  • Kod: 5380
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Wellnest
  • Cena: 157,05 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Nano-minerały Wellnest

 

KRZEM

200g 

ze skały wulknicznej,

proszek 200g

 

Aby zapewnić ludzkiemu organizmowi odpowiednią ilość kryształu zeolitu, rozdrabnia się je w specjalnym procesie do nano-cząsteczek. Służy do tego specjalne urządzenie, w obudowie którego mieszczą się dwa przeciwstawne wirniki, napędzane w przeciwne strony. Wskutek uderzeń ziarenek struktura kryształu materiału wyjściowego pod kątem wielkości i formy znacznie się zmienia.

W trakcie tego procesu, zwanego aktywacją trybomechaniczną, struktury kryształu są mocno łamane i tworzą się bardzo reaktywne łączenia antyoksydacyjne. Poprzez aktywację trybomechaniczną zwiększa się powierzchnia proszku, co prowadzi do znacznego wzmocnienia właściwości wiążących substancje szkodliwe przez te nano-minerały.

Proszek EnergyWell „Nano-minerały” wiąże w znajdujące się w jelitach substancje szkodliwe i toksyczne, takie jak metale ciężkie, związki azotowe i amoniakowe oraz wolne rodniki w całym ciele oraz wydala je z organizmu. W trakcie tych wiązań substancje toksyczne wymieniane są za minerały wartościowe fizjologicznie.

EnergyWell „Nano-minerały” zawdzięcza swoją wysoką zdolność absorbowania substancji szkodliwych wyjątkowym właściwościom materiałowym kryształów zeolitu i procesowi trybomechanicznemu. Z tego też względu już 1g proszku EnergyWell „Nano-mienrały” obejmuje powierzchnię reakcyjną ponad 35m2.

 

EnergyWell „Nano-minerały” zalecany jest zwłaszcza osobom z podwyższonym zapotrzebowaniem na energię i minerały.

Skład proszku EnergyWell „Nano-minerały”: klinoptiolit aktywowany i oczyszczony, wzbogacony o Wapń i Magnez.